Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011


Międzynarodowa konferencja 
Podatek śmieciowy w krajach UE
5 września 2011 r., Poznań 

W dniu 5 września 2011 roku na terenie MTP w Poznaniu odbyła się Międzynarodowa Konferencja - Podatek śmieciowy w krajach Unii Europejskiej „Konsekwencje dla gmin i firm komunalnych”. 
W spotkaniu udział wzięli polscy przedstawiciele jednostek samorządowych oraz zakładów gospodarki odpadami a także reprezentanci Litwy oraz Czech. Szkolenie było okazją do zapoznania się z funkcjonowaniem tak zwanego podatku śmieciowego na terenie miasta Kowna oraz Wilna, miasta Brna oraz polskich miast Karpacza, Legionowa i Pszczyny. 
Wprowadzeniem do tematu było wystąpienie prawnika, który przybliżył interpretacje zapisów znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Jak każdy z uczestników podkreślał, że  zmiana ustawy będzie niewątpliwe rewolucją w gospodarce odpadami.

W celu uzyskania materiałów z konferencji skontaktuj się nami: ekorum@ekorum.pl 
Zapraszamy do fotogalerii.
Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011 Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011 Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011 Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011
Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011 Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011 Konferencje - Podatek śmieciowy w krajach UE, Poznań, 5 września 2011  
Strona 1 z 1