Optymalizacja kosztów gospodarki odpadami
Konferencja regionalna 

Optymalizacja kosztów gospodarki odpadami

4 czerwca 2019
Lublin 

Konferencja jest BEZPŁATNA dla przedstawicieli woj. lubelskiego (JST, firmy związane z gospodarką odpadami)*; 
*Dana jednostka z woj. lubelskiego może zgłosić maksymalnie dwie osoby, w przypadku chęci zgłoszenia większej liczby osób prosimy o kontakt z biurem.

Termin zgłoszeń  upływa 30 maja 2019 r.
Po tym terminie prosimy o kontakt bezpośrednio z biurem tel. 61 67 00 965 


 
 
 b_program.png       karta_zgloszenia.jpg       
 
 
W ostatnich latach system gospodarki odpadami komunalnymi przechodzi gruntowną zmianę. Już dziś, by stać się konkurencyjnymi na rynku, zarządzający regionalnymi instalacjami przetwarzania odpadów komunalnych powinni myśleć o ich rozbudowie i modernizacji. Stąd pomysł, by zorganizować konferencję, która swą merytoryką obejmowałaby aspekty zarówno prawne tego zagadnienia, jak i praktyczne czy finansowe. Jak bowiem można przypuszczać, wiele tych zmian będzie wiązało się z nakładami. Jak je ograniczać, optymalizować? Na tego typu pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas niniejszej Konferencji.
Konferencja jest skierowana do przedstawicieli woj. lubelskiego – zarówno gmin i ich związków, firm zajmujących się odbiorem bioodpadów, jak i eksploatatorów zakładów, w których można je przetwarzać.
 
 
 
 
 
 logo_gospo_odpad_czasop.jpg
 logosozosfera.jpg technika-komunalna_900.pnglogo__terazsrodowisko3.pngekonet_logo2.jpg    
  pk_logo_1.jpg gartija_small.jpg      logo_odpady_net_pl_small.gif  ngo_logo.jpg monitorowanie _ logo.jpg         Źródło: Ekorum
http://ekorum.pl